Efectos De Sonido De Policía

Efectos De Sonido De Policía 1

Ręce do góry! To jest najlepsza aplikacja Efekty Policja dźwiękowe.

Ręce do góry! To jest najlepsza aplikacja Efekty Policja dźwiękowe.

Ręce do góry! To jest najlepsza aplikacja Efekty Policja dźwiękowe. Masz prawo do pobrania darmowe dzwonki teraz. Usiądź wygodnie, weź swoje Android i zacząć słuchać najbardziej popularne dźwięki policji i efekty dźwiękowe. Jesteśmy bardzo poważne, oferujemy Państwu efekty policji pudła z najnowszych dźwięków dzwonków policji, policja SMS, powiadomień i alarmów melodie policji. Głośne dzwonki i hałaśliwych rogów to tylko to, czego potrzebujesz, aby chwycić uwagę wszystkich. Nasza policja brzmi maszyna sprawia prawdziwe dźwięki policji, po prostu prosty klawiatury dotykania. Dzieci mogą bawić się policyjne radio brzmi, i sprawiają, że ktoś z nich jest policjant. Mogą udawać, że do kierowania motocyklem policji, włącz światła policji i policji róg i głośnym Honk do złej gejów. Wszyscy mają się zatrzymać, kiedy policja zacznie migać. Istnieje wiele zabawnych efektów dźwiękowych policji w tej popularnej aplikacji.

To jest bardzo zabawne dzwonki aplikacja. Będziesz miłował melodie. Jeśli kiedykolwiek miał ochoty grać w gry policyjne, teraz masz szansę być prawdziwym policjantem. Wystarczy włączyć telefon komórkowy, a zobaczysz najnowszą klawiaturę z dużą ilością tonów policyjnych, takich jak drzwi więzienia, strzelanie dźwięków, syreny policyjne, dźwięk ciężarówki policja, samochód policyjny itp Różnorodność dzwonki policji efekty mogą być przydatne także jak policja pies, ulica poluice, gwizdek i wiele innych. Możesz zrobić figle policji z przyjaciółmi, i być prawdziwym policjantem. Możesz zrobić kilka miejsc pracy policji, jeśli zauważysz, że ktoś chce coś ukraść lub zrobić coś złego. Wystarczy włączyć policji połączenia dzwonek: nikt ruch lub zamrożenie, lub niektóre z policji efektów radiowych, a on będzie zatrzymać. Te najlepsze dzwonki może zrobić wielki szum policji. Przypisać różne tony dla każdego kontaktu i korzystać z tych szalonych i zabawnych najwyższe dźwięki. Syreny alarmowe, podejrzane dźwięki, broń, car crash, migające policji lub alarmowe policji - są najlepsze dzwonki przestraszyć kogoś na chwilę. Będziesz miłował dzwonki. Dla kogoś może to być relaksujące dźwięki, takie jak miłość przyrody ktoś muzyki. Policja jest ok dla kogoś, którzy kochają zabawę i szybciej głośne rytmy. Baw się z tych zabawnych dzwonków.

To niesamowite darmo Android aplikacja jest podzielony na dwie części. Pierwsza część obejmuje najnowsze dzwonki, które można zainstalować jako dzwonek lub przypisać fajne dzwonki do każdego z kontaktów! Następna sekcja zawiera niesamowite dźwięki sms i dźwięki powiadomień. Po odsłuchaniu wszystkich dzwonki i melodie można oddzielić najlepsze dzwonki do ulubionych folderów. Nie zapomnij użyć więcej przycisk apps, aby zobaczyć, co jeszcze oferujemy dla Ciebie i pamiętaj, aby zawsze mieć najlepsze dźwięki dla urządzenia z systemem Android!

Główne cechy:

Ustaw jako dzwonek

Asign do kontaktów

Wybierz ulubione

Ustaw jako dźwięk wiadomości, powiadomienia lub alarmu

Dźwięk używane w aplikacji są na licencji domeny publicznej i / lub kreatywny licencji Commons

Aplikacja jest testowana na wielu urządzeniach z systemem Android

Efectos De Sonido De Policía

Download

Efectos De Sonido De Policía 1

Opinie użytkowników o Efectos De Sonido De Policía